Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/prezydent-v-chervonogradi.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Президент України Володимир Зеленський представив новопризначеного голову Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького.

Представлення відбулося у місті Червонограді під час робочої поїздки Глави Держави Володимира Зеленського на Львівщину, про це повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації.

«Новий голова Львівської ОДА – львів’янин. Він – людина освідчена та фахова, з великим досвідом. Ми шукали фахового менеджера. Він пройшов до вищого рівня із самого початку. Вітаю з призначення», – наголосив Президент під час відвідин шахти “Межирічанська”.

Зазначимо, що відповідний Указ №43/2020 про призначення Козицького Максима Зіновійовича головою Львівської облдержадміністрації Президент України Володимир Зеленський підписав 5 лютого 2020 року.

Що відомо про Максима Козицького

Народився 19 лютого 1981 року у Миколаєві на Львівщині, закінчив місцеву школу №1. У 1997-2004 навчався у Львівському медичному університет ім. Данила Галицького на хірурга. Другу освіту отримав у Києво-Могилянській академії.

Максим Козицький донедавна був директором компанії «Еко-Оптіма» та цілої низки інших фірм у сфері альтернативної енергетики, керівництво якими у січні 2020 року передав батькові Зіновію Козицькому, разом із тим залишився серед їх кінцевих бенефіціарних власників. Компанія «Еко-Оптіма» займається виробництвом електроенергії з альтернативних джерел – за допомогою вітрових та сонячних електростанцій. Батько Максима Козицького – доволі відомий львівський бізнесмен Зіновій Козицький. Окрім альтернативної енергетики, він працює у сфері видобутку нафти й газу.

Козицький Максим Зіновійович – декларація.

У Максима Козицького є дружина та двоє дітей – син та донька. Згідно з декларацією, сім’я володіє двома квартирами у Львові, які зареєстровані на Максима Козицького, автомобілем Volkswagen, а також Mazda, який належить дружині Оксані Козицькій.

Максим Козицький був одним із трьох кандидатів на посаду голови ЛОДА, яких у червні 2019 року висунув на обговорення Володимир Зеленський, однак тоді президент віддав перевагу юристу Маркіяну Мальському. Вже у грудні 2019 року Володимир Зеленський у прямому ефірі під час засідання Ради розвитку регіонів та громад звільнив голову Львівської ОДА Маркіяна Мальського, а також голову Закарпатської ОДА, пояснивши, що не побачив жодних результатів їх роботи.
Джерело zaxid.net.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.