SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк передав Сокальській ЦРЛ захисні костюми та маски

Про це повідомив на своїй сторінці у facebook головний лікар КНП “Сокальська центральна районна лікарня” Роман Швед.

“Сьогодні мав честь подякувати за благодійну допомогу Народному депутату України, першому заступнику голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, голові Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайлу Цимбалюку,” – написав головний медик району.

Михайло Цимбалюк передав медикам Сокальщини понад три тисячі захисних масок, а також захисні костюми.

“Приємно було спілкуватися з Михайлом Михайловичем, бо розумію, що співпереживає з медиками, вникає в абсолютно всі деталі готовності чи неготовності прийняти удар, ціною якого є людські життя” – йдеться у дописі Романа Шведа.

Михайло Цимбалюк ознайомився зі станом та готовністю Сокальської ЦРЛ прийняти хворих на COVID-19.

Нардеп зазначив, що у четвер, 30 квітня, в нього запланована зустріч з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим. Окремим питанням він винесе Сокальську ЦРЛ. Голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» наголосив, що сокальську лікарню бере під особливу опіку, оскільки заклад потребує апаратів штучної вентиляції легень, інших засобів, аби ми могли якісно надавати повноцінну допомогу хворим. Також в ході зустрічі було обговорено тему захисту медиків Сокальщини від можливого зараження.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.