SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Глибина ям до 40 см! – На дорозі у селі Скоморохи на Сокальщині утворились вибоїни по коліна

На Сокальщині у селі Скоморохи дорогою, яка веде до Стенятина, неможливо ні пройти, ні проїхати.  Капітального ремонту цей відрізок шляху не бачив десятки років.

Місцеві активісти неодноразово фіксували на фото та відео стан напрямку, і писали про це в соцмережах, зверталися до посадовців. Найсвіжіші фото були викладені в інтернеті ввечері 3 лютого.

“На цьому відрізку дороги в с . Скоморохи що в напрямку до с .Стенятин потрібно призначати зустрічі з тими, хто ще раз буде знову брати участь у виборах депутатів місцевих рад та сільських рад, та всіх хто займає високі посадові місця, хто обіцяв і нічого не зробив. Отож дорогі громадяни і ви наші високопосадовці, задумайтеся і зробіть будь ласка висновки, як нам дальше діяти? Дорога до дому має бути доброю і щасливою. 1545 – дзвонимо всі це безкоштовно. Поширюйте і не мовчіть” – написала у фейсбук на сторінці Стенятин сьогодні місцева активістка Марія Коцюб’як.

Поліцейські, патрулюючи села Стенятин, Скоромохи ледь переїхали даний відрізок службовою машиною. А що вже казати про транспорт місцевих мешканців, адже цим шляхом їдуть і рейсові автобуси і автобуси, які довозять дітей до школи. Патрульний склав акт обстеження вулично шляхової мережі, записав зібрану інформацію (фото та відео) на цифровий носій та зареєстрував на 112 і 102.

Як швидко відремонтують даний напрямок і чи взагалі цьогоріч на ньому передбачений ремонт журналісти smartnews поцікавились у міського голови Сокальської ТГ, Сергія Касяна:

“Я знаю, що там (на дорозі) робиться, тому на сесії на початку березня плануємо з депутатами виділити з вільних лишків 1,5 млн грн. Але цих коштів замало. Потрібно щонайменше 3 мільйони на даний відрізок. Я сьогодні, 4 лютого, говорив про стан дороги Скоморохи-Стенятин з головою Червоноградської РДА Андрієм Дяченком. Вирішив на наступний тиждень, після 7 лютого, їхати до Львова з прозьбою дофінансувати ремон даного відрізку і нарешті зробити в цьому році вже цю дорогу”.

Дорогу обслуговує ПП “Рома”.

Додамо, що ще 23 квітня  2021 року на VI сесії  VIII скликання Червоноградської районної ради було прийняте “Звернення депутатів Червоноградської районної ради  до  голови Львівської обласної державної адміністрації, голови Львівської обласної ради, директора Департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА щодо необхідності проведення капітального ремонту автомобільної дороги  місцевого значення С141606 Скоморохи – Роятин  та дороги загального користування О141604 Червоноград-Перетоки»

Документ направили до голови Львівської ОДА Козицького М.З., голови ЛОР Гримак І.Я. та директору Департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Шуліковського О.О.

У тексті звернення йшлося про те, що дорога Скоморохи – Роятин аварійна та знаходиться у вкрай незадовільному  стані: суцільні вибоїни, великі ями унеможливлюють нормальний рух автотранспорту, частина дороги (приблизно 1.5 км) є покритою гравієм. До села Роятин, після сходження снігу, взагалі неможливо проїхати, автоперевізники відмовляються після дощу здійснювати перевезення.

       “Жителі сіл Стенятин та Скоморохи неодноразово зверталися до посадовців різних рівнів – до  голови Сокальської районної ради, голови Львівської обласної ради,  Народного  Депутата  України,  Президентам України щодо ремонту даної дороги (копії звернень додаються), проте отримували лише відписку. Просимо Вас виділити кошти на капітальний ремонт дороги місцевого значення С141606 Скоморохи-Роятин (від с.Скоморохи до с.Стенятин протяжністю 2 км)”, – йдеться у документі.

Тож місцеві жителі продовжують висвітлювати стан місцевої дороги у соцмережах і сподіваються, що дорогу Скоморохи-Стенятин таки відремонтують найближчим часом.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.