SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
“Дитинство, це як весь рік літо!” – або як в Червоноградському районі святкували День дитини (фото)

1 червня – в Україні Міжнарожний день захисту дітей. З цієї нагоди в Червоноградському районі відбулось чимало масових заходів. Після початку епідемії коронавірусу, це чи не перший раз, коли можна було відзначити свято так масштабно. Святкували у Червоноградській, Сокальській, Белзькій та Добротвірській громадах.

Тож, як повідомили у Червоноградській міській раді ТГ, у місто повернувся “Че чі ленд” і приніс малятам у подарунок безліч кольорових кульок, сміху, радості, яскравих атракцій та незабутніх вражень. 1 червня малеча мала нагоду відчути себе поліцейськими та рятувальниками, військовими та байкерами, і навіть яхтсменами, а ще дітлахи вчилися готувати справжні грузинські хінкалі, смакували цибулеве печиво та малювали цибулевим соком, грали у вікторину дитячої бібліотеки, отримували подарунки за малюнки на асфальті, і звісно ж, танцювали улюблені банси у великому дружньому колі.

А ще цьогоріч вперше на День захисту дітей центральною вулицею Червонограда пройшов не традиційний марш-ходотон, а казкові персонажі, у яких майстерно перевтілились актори Червоноградського народного музично-драматичного театру імені Лесі Українки. Малеча мала чудову нагоду “зустрітись” з Алладіном та Маліфісентою, дідусем Лісовиком та Мавкою, Білосніжкою та її гномами.

Про те, як День захисту дітей відсвяткували у Сокалі, повідомили у місцевій раді ТГ. Урочисті та розважальні заходи пройшли на центральній площі міста. Хлопчики та дівчатка з Сокальського будинку дитячої та юнацької творості (директор Марія Поліщук) підготували для сокальчан цікаву розважальну програму. Діти малювали малюнки на асфальті, бажаючі могли зробити аквагрим, вчилися плести браслетики, робити аплікації. Цікавим і насиченим був виступ гуртківців, вони танцювали, співали, присутні їх зустрічали щирими оплесками. Також дітей розважали аніматори із Сокаля та Червонограда, а ще хлопчики та дівчатка мали можливість покататися на атракціонах.

За підтримки Белзької міської ради в громаді також відбулось святкування з нагоди Дня захисту дітей!

Гарний настрій та неповторну атмосферу створювали колективи та учасники:
– Будинку дитячої та юнацької творчості м.Белз
– Белзького ОЗЗСО І-ІІІ ст.
– Белзької музичної школи.
– А також запрошений колектив аніматорів та гості свята.

А ще цього дня Глухівський навчально-виховний комплекс святкував 10-річчя з дня заснування!

А у Добротворі свято проводили на стадіоні ДТЕС. Маленькі учасники брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, одержували призи.

Діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах, як промінь світла.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.