SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Дорога Львів – Радехів – Луцьк: на місці зруйнованого моста будують новий

Служба автомобільних доріг у Львівській області проводить активні будівельні роботи на мостовому переході через річку Західний Буг на автошляху Н-17 Львів – Радехів – Луцьк поблизу села Гайок. У рамках програми Президента Велике будівництво вже кілька тижнів поспіль будують основний міст.

«Швидкими темпами зводимо нову споруду. Переправа, що обвалилася 3 травня, додала чимало клопоту та спричинила суттєві незручності для багатьох. Адже потрібно було долати чималий відрізок дороги, щоб об’їхати зруйнований міст. Завдяки тому, що цю споруду ми планували реконструювати, на момент її руйнування в нас була готова проєктна документація. Впродовж кількох місяців ми отримали всі дозвільні документи на проведення будівельних робіт, забезпечили переправу для пішоходів, облаштували тимчасовий міст, провели демонтаж зруйнованих елементів та приступили до будівництва основного моста», – зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Новозбудований міст відповідатиме європейським нормам та стандартам. Довжина його сягатиме 141,5 м та ширина проїзної частини – 9,5 м. Окрім цього, будуть влаштовані тротуари з обох сторін, шириною по 1,8 м та підходи до моста.

Також на споруді будуть проведенні всі необхідні заходи для підвищення безпеки дорожнього руху:
– влаштують перильне та бар’єрне огородження;
– встановлять дорожні знаки та зовнішнє освітлення;
– нанесуть дорожню розмітку.

Станом на сьогодні, 30 вересня, вже завершуються роботи із влаштування опор. Йдеться про п’ять одиниць.

На об’єкті працює підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.