SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Для подолання ділянки Рава-Руська – Річки тепер водії витрачатимуть значно менше часу, ніж до ремонтних робіт

Ремонт на автошляху Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська стартував влітку поточного року. Активні ремонтно-будівельні роботи проводили на ділянці Червоноград – Белз. Однією з ділянок автомобільної дороги Т-14-04 із найбільш пошкодженим дорожнім покриттям донедавна був маршрут Рава-Руська – Річки. Покриття дороги тут було вкрай зношене, а швидкість автомобілів ледь сягала 30 км/год.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Львівській області , вже завершено роботи із розпушення пошкодженого дорожнього покриття на цьому відтинку, завдяки чому забезпечено належний проїзд транспорту. Тепер для подолання ділянки Рава-Руська – Річки водії витрачають значно менше часу, ніж до ремонтних робіт.

«Ремонт дороги Червоноград – Рава-Руська розпочали у липні поточного року в рамках реалізації інвестиційного проєкту “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”. Капітального ремонту ця дорога не бачила кілька десятків років, а ділянка між населеними пунктами Рава-Руська та Річки була справжнім випробуванням для водіїв, оскільки зношене дорожнє покриття мало численні ушкодження, а подекуди вкрай глибокі вибоїни. Аби зменшити навантаження на автомобіль, водіям доводилося шукати альтернативу для об’їзду цієї дороги. Відповідно, ми прийняли рішення провести відповідні роботи для забезпечення тут належного проїзду транспорту», – зазначає керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Крім цього, на ділянці Червоноград – Белз провели такі роботи:

  • вирубку порослі та кущів;
  • земляні роботи;
  • зрізано зношене дорожнє покриття довжиною 11,5 км;
  • на майже 10 км дороги розширили проїзну частину;
  • влаштували 16 водоперепускних труб;
  • на ділянці понад 6 км уклали нижній шар асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи;
  • понад 3 км дороги маємо вже з фінальним шаром асфальтобетону.

В рамках капітального ремонту цієї дороги повністю буде замінено дорожній одяг, розшена проїзна частину, облаштована дорожня інфраструктура, проведений ремонт усіх штучних споруд, в межах населених пунктів влаштоване освітлення та проведені заходи з безпеки дорожнього руху.

Ремонтно-будівельні роботи виконує підрядна організація ТзОВ «Дрог-Буд».

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.