SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
COVID-19: статистика на Червоноградщині

За попередню добу із діагнозом COVID-19 госпіталізували 224 особи. Скерували на самоізоляцію 2313 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 2537 осіб.

Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 1140  осіб. В реанімації перебуває 203 людей, з них на апаратах ШВЛ – 52.

У стаціонарі Сокальської ЦРЛ знаходиться 37 хворих.

В Червоноградському районі за останню добу виявлено 40 випадків інфікування коронавірусом. Зокрема у таких населених пунктах: Соснівка -1, Червоноград -10, Белз -3, Бодячів -1, Великі Мости -1, Волсвин- 1, Жвирка -2, Ільковичі -1, Низи- 1, Опільсько- 1, Перв’ятичі- 3, Поториця -1, Сокаль- 6, Спасів -1, Тартаків -1, Шарпанці -1, Лопатин- 1, Радванці- 1, Радехів -1, Яструбичі -2.

За інформацією головного лікаря Сокальської ЦРЛ Романа Шведа, найбільше людей на стаціонарі в інфекційному відділенні з Червонограда – 15. Також є зі Сокаля – 10, Радехівщини – 4, двоє з Белза, та по одному пацієнту з сіл Ванів, Скоморохи, Тартаків, Хоробрів, Бодячів, Ульвівок, Поториця, Сілець.

5 пацієнтів перебувають у важкому стані у відділенні інтенсивної терапії, 6-ро вже виписані з одужанням від COVID-19.

Додамо, голова Центру громадського здоров’я Роман Родина заявив, що в Україні повторне зараження COVID-19 після перенесеної хвороби підтверджено у 1 360 осіб.

“Сказати, що повторний випадок – це коли людина захворіла, одужала, і через якийсь період знову хворіє, зараз не можемо. Ми просто для себе провели скринінг, чи були одні й ті ж самі люди, які попередньо хворіли і потім повторно захворіли. Це була ідентифікація по прізвищу”, – сказав Родина.

Він додав, що термін між двома діагностиками коронавірусу у різних людей різний: від 2 до 8 місяців.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.