SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Чи запрацюють садочки в Червонограді з 25 травня?

З 25 травня буде дозволено роботу дитячих садочків — про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

У кожній конкретній області можна буде пом’якшити карантин для певних сфер, якщо буде досягнуто певних епідемічних критеріїв. Зокрема, буде можливість відновити роботу дошкільних закладів, які потрапляють у 2-й етап виходу з карантину.

«Ми прив’язали відкриття дитячих садочків та запуск громадського транспорту, щоб можна було працювати та було де залишати дітей. Дошкільні заклади будуть відкриватися за певних умов, опублікованих на сайті МОЗ для громадського обговорення», – повідомив Віктор Ляшко на зустрічі з батьками

Як повідомив журналістам телеканалу “Бужнет” начальник Червоноградського міського відділу держпродспоживслужби Руслан Черник, на разі, розпорядчих документів від головного державного санітарного лікаря, за яких умов мають працювати дошкільні заклади, немає. Як тільки з’явиться постанова, одразу відбудеться засідання міської комісії ТЕБ і НС, де буде визначено – коли та за яких умов відкриються садочки. Тож, наразі питання залишається відкритим.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.