SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Чи можна зробити паспорт у час військового стану? Міграційна служба відповідає на питання українців

Міграційна служба дає ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ.

Чи можна записатися в електронну чергу?

Сайт Державної міграційної служби не працює, запис до електронної черги призупинено.

Чи можна оформити паспорт у терміновому режимі?

На жаль, ні. У зв’язку із технічними можливостями робота з надання адміністративних послуг призупинена. Працюємо тільки на видачу тих, паспортів, які встигли прибути до підрозділів ще до війни.

Хочу виїхати за кордон. Термін дії паспорта закінчився. Що робити?

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову, яка надає можливість продовжувати строк дії закордонного паспорта терміном на 5 років та вносити інформацію про дитину віком від 0 до 18 років до закордонних паспортів батьків/законних представників. Термін продовжується на 5 років від дати закінчення паспорта.

Куди звертатися, щоб продовжити термін дії паспорта?

У місті Львові працюють два відділи: – відділ з питань ідентифікації, паспортизації та реєстрації Львівського міського управління;- Львівське міське управління ГУ ДМС у Львівській області.У цілях безпеки адреси не вказуємо, але надаємо її у приватних повідомленнях.

Який графік роботи відділів?

Працівники відділу з питань ідентифікації, паспортизації та реєстрації Львівського міського управління та ЛМУ ГУ ДМС у Львівській області з 09:00-13:00 год. працюють над прийомом громадян щодо продовження терміну документів. Видача готових паспортів з 15:00 до 18:00 год. У суботу робочий день скорочений на одну годину.

Чи можна отримати послугу не у Львові?

Так. Всі територіальні підрозділи області працюють у черговому режимі. Орієновний графік з 09:00 год. до 13:00 год.

Як дізнатися чи готовий мій паспорт, який оформляли до війни?

На жаль, сайт та чат-боти не працюють, але дізнатися можна за номером телефону: 067 010 30 36.

Скільки чекати на паспорт після подання на продовження терміну дії?

Мінімум один день. Все залежить від навантаженості працівників. Вони повинні здійснити мінімальну ідентифікацію, вписання дитини, здійснення правильної транслітерації, а на це потрібен час та увага.

Чи можливо поїхати за кордон без закордонного паспорта?

Шановні громадяни, змушені Вас повідомити, що перетин кордону не входить до компетенції міграційної служби. Тому все, що стосується перетину – це до прикордонної служби.

Я оплатив (-ла) послугу ще до війни. Мені повернуть кошти? Скільки діє чек про оплату?

Чек діє 3 роки. Повернення коштів здійснюється за заявою, яку пишете власноруч у відділі бухгалтерської служби, фінансування та звітності. Про відновлення роботи апарату та графік роботи напишемо згодом. Слідкуйте у фейсбук.

Мій паспорт не готовий, але мені терміново потрібен старий?

Старий паспорт погашається під час оформлення нового, тому віддати його працівники не можуть.

Хочу відмовитися від російського громадянства та отримати українське?

Ми пишаємося тим, що Ви хочете стати повноцінними українцями. Проте, зараз ні довідок про громадянство, ні подача документів не здійснюється. Після закінчення війни вся процедура буде відновлена.

У мене закінчується термін дії посвідки. Що робити?

На жаль, продовження терміну дії посвідок не здійснюємо. Відповідальності за це під час воєнного стану непередбачено. Після закінчення війни просимо звернутися у міграційну службу для продовження.

Хочу забрати посвідку, яку не встиг (-ла) забрати до війни?

Для цього потрібно звернутися у будь-який підрозділ по області або у Львові у сектор централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства. Графік роботи з понеділка до п‘ятниці з 09:00 до 13:00 год.

Гаряча лінія Управління з питань імміграції, тимчасового перебування та протидії нелегальній міграції – 0670103035 або (032) 261-49-03.

Я загубив український паспорт. Боюся, щоб його не використали взявши кредит?

Ніхто кредит під час війни не зможе надати. Якщо паспорт знайдуть, то максимум для цієї людини – це буде просто папір. Відновити паспорт, на жаль, зараз не можливо, а документом, що ідентифікує особу є також водійське посвідчення та інше.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.