SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Червоноградський район:  до сіл не поїхали автобуси через хуртовину

На Червоноградщині через негоду більшість рейсів автобусів до обіду 8 лютого не здійснювалася.

Як повідомив керівник Автовокзалу (Червоноград) Ігор Тхір, через ускладнений рух автотранспорту на дорогах, переметені автошляхи, не поїхали автобуси: у Цеблів, Себечів, Розжалів, Рава-Руську через Белз, а в Рава-Руську через Великі Мости повернувся у Червоноград із значним запізненням.

У другій частині дня автобус поїде у Яструбичі. Луцький автобус, що курсує через Тартаків, не поїхав, а от луцький автобус, що прямує через Володимир-Волинський, Нововолинськ – здійснює рейс. Тимчасово не працювало міжобласне сполучення – з Івано-Франківськом, Калушем.

Вранці були труднощі з проїздом між Радеховом та Лопатином, однак ближче до обіду дорогу на тому відтинку розчистили, тож у радехівському напрямі почали курсувати, «бродівський» автобус приїхав із запізненням. Поїхали Низи, Гута, Борятин, Зубків, Волсвин.

Львівський напрям працює, хоч із великим інтервалом, але рейси здійснюються. Площу Автостанції – на початковій та кінцевій зупинках міських маршруток, допомогли розчистити КП «Комунальник».

Джерело – НЕО радіо

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.