SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Червоноградська “Молодість” представлятиме Україну у міжнародному фестивалі в Ізраїлі

Народний ансамбль танцю “Молодість” під керівництвом Людмили Прібеги отримав запрошення взяти участь у Міжнародному фестивалі фольклорного танцю “Світло та вогонь” (CIOFF® Ізраїль 2020), що відбудеться 20-22 грудня 2020 року.

Про це повідомляють на сторінці Народного дому м.Червоноград у facebook.

“Наш колектив буде представлено танцем “Аркан” – (Арґан, Оркан), який є сакрально-ритуальним танком жителів карпатських гір – гуцулів. Танцюють його зімкнутим колом або півколом з топірцями в руках. Горяни сходилися докупи — повільним кроком, зосереджуючись, концентруючись. Наближаючись одне до одного, готувалися до якогось важливого дійства… Тоді наставав момент єднання цих енергій – чоловіки ставали в коло, закладаючи руки одне одному на плечі, творячи цим так званий солярний (сонячний, вогняний) знак. Сьогодні, у складні часи пандемії, коли так не вистачає душевного тепла і яскравих емоцій, а фольклорні хореографічні колективи не мають змоги зустрічатись через соціальне дистанціювання, Міжнародний фестиваль фолькдансу принесе радість і світло до кожної домівки поціновувачів цього мистецтва,”- йдеться в повідомленні.

Щовечора о 19.00 в прямому ефірі за посиланням нижче будуть транслюватись виступи за участю 40 творчих колективів з усього світу.

Приєднуйтесь до перегляду, додайте собі позитивних почуттів і світла в ці зимові святкові вечори😊🎉🎁🎄☃️❄! ‼️Підтримайте “Молодість” і Україну!💙💛✅Посилання на YouTube та Facebook:⬇️⬇️⬇️https://www.youtube.com/channel/UClaYcdWj9B7EN1f1Mte2E6w
https://www.facebook.com/…/CIOFF-Israel-513442005839221/

Додамо, Народний ансамбль танцю “Молодість” створено у 1964 році. Першими керівниками були Аркадій Гайдьонов та Євген Сутормін. З 1969 по 1995 рік колектив очолювала Наталія Воробйова, яка створила власну хореографічну школу. Її авторські постановки до цього часу складають «золотий фонд» ансамблю. З 1995 року ансамбль танцю «Молодість» очолює Людмила Прібега. Звання «Народний» колектив має з 1978 року. Кількісний склад учасників понад 70 осіб віком від 13 до 17 років. Станом на 2016 рік в репертуарі колективу понад 30 хореографічних постановок. Серед них: 16 українських народних танців, 10 танців народів світу та декілька вокально — хореографічних композицій. Народний ансамбль танцю «Молодість» – активний учасник та неодноразовий переможець Міжнародних, Всеукраїнських, обласних і регіональних фестивалів. Гастролювали в Росії, Білорусії, Латвії, Польщі, Греції, Болгарії, Македонії, Словаччині, Чехії, Румунії, Фінляндії.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.