SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Белз, Діброва, Домашів, Угнів, Заставне –  нові маршрути для туристів

Управління туризму та курортів облдержадміністрації продовжує здійснювати виїзди з метою напрацювання нових туристичних пропозицій. З цією метою спільно з головою Сокальської райдержадміністрації Ігорем Дацюком, начальник управління туризму та курортів Наталя Табака відвідала Сокальщину.

«Сокальщина є важливою туристичною дестинацією в регіоні. Бракує якісного дорожнього сполучення між Сокалем, Чевроноградом, Белзом та Угневом. Ми пропрацьовуємо можливості  культурного, релігійного, водного туризму, також маємо перспективи для розвитку зеленого туризму. До прикладу, Белз – одне з найстаріших міст України, в якому розташовано близько 60 пам’яток архітектури», – зазначив голова Сокальської райдержадміністрації Ігор Дацюк.

Учасники відвідали міста Сокаль, Белз та Великі Мости, села Гійче, Діброва, Домашів, Заставне.

«Львівщина має великий потенціал щодо розвитку зеленого туризму. Сьогодні ми мали змогу відвідати село Діброва, що розташоване посеред лісу. Тут збереглись одинадцять хуторів. Мешканці села виявили бажання приймати потенційних туристів, відтак ми домовились про організацію навчання з підготовки до прийому туристів, яке проведуть запрошені спеціалісти.», – зазначила начальниця управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталя Табака.

На території Сокальського району розташований оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник» ДП «Львіввугілля»: доглянута територія, велика лікувальна база, для відпочиваючих пропонують 4-х разове харчування, проживання в 2-х поверхових котеджах.

«Приємно зазначити, що державні підприємства розвиваються та надають якісні послуги. Управління туризму та курортів облдержадміністрації зі свого боку буде сприяти збільшенню туристичних потоків до Сокальщини, адже це допоможе залучити нові інвестиції для розвитку регіону», – підсумувала Наталя Табака.

Джерело – Львівська ОДА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.