SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

У Червонограді 12 березня 2018 року поховали розвідника окремого загону спеціального призначення НГУ “Азов” Юрія Луговського – на позивний Баррет. Цьогоріч вже 2 роки, з того часу, як в зоні АТО снайпер бойовиків застрелив нацгвардійця, який брав участь у боях за Іловайськ і загинув 9 березня від кулі снайпера на Донеччині.

Ледь не все місто Червоноград 12 березня 2018 року зійшлося на похорон. Віддати останню шану розвіднику приїхали й побратими з фронту. Бійці розповіли, що Баррет був дуже самовідданим, а на війну пішов із перших днів. Спочатку він служив у батальйоні “Донбас”, у складі якого пройшов Іловайськ, без жодного поранення, згодом перейшов до “Азова”. Та куля скосила хлопця, коли йому виповнилося 24 роки. Ворожий снайпер вцілив йому в голову, коли той отримав бойове завдання.

Про Баррета в підрозділі складали легенди. Одна з них про те, що ще в квітні 2015 року в Широкиному  боєць із снайперської гвинтівки вбив ворога просто перед камерою російського каналу. У мережі було оприлюднене відео моменту зустрічі кортежу з тілом загиблого бійця на Львівщині. На ньому видно, що місцеві жителі обабіч дороги стояли на коліна зі свічками та лампадками. Також вони запалили фаєри і вигукували “Герої не вмирають”. Поховали Луговського на місцевому кладовищі. Та ввечері день перед тим з Юрієм прощалися побратими полку Азов.

9 березня відбулося вшанування пам’яті бійця полку “Азов”, снайпера-розвідника Юрія Луговського “Баррета”, який загинув від кулі снайпера два роки тому. Віддати шану “Баррету” приїхали друзі й побратими з “Азову”, а також лідер “Національного корпусу” Андрій Білецький та командир полку “Азов” Денис Прокопенко.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.