SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
12 грудня в Червоноградському Народному домі відбудеться прем’єра вистави “Лісова пісня” від Червоноградського Народного аматорського драмтеатру ім.Лесі Українки

12 грудня о 17 год. в Червоноградському Народному домі відбудеться вистава “Лісова пісня”, яку представить Червоноградський Народний аматорський драмтеатр ім.Лесі Українки. Про це повідомили на сторінці Народного дому м. Червоноград. Переглянути виставу можна буде безкоштовно.

“Впродовж всіх своїх творчих років театр залишав “Лісову пісню” у своєму репертуарі. Актори різних поколінь виходили на сцену, щоб знову і знову доносити до глядача цей дивовижний казковий твір великої письменниці – Лесі Українки. Сьогоднішній склад акторів буде вперше представляти свою роботу. Для всіх учасників – це прем’єра, окрім корифеїв театру – Тетяни Остапюк, яка ще юною дівчиною зіграла роль Мавки, а тепер буде грати роль її свекрухи, та Івана Бахмачука, який колись зіграв Перелесника, а тепер буде мудрим Дядьком Левом. Оновлений акторський склад театру сподівається, що їх робота буде достойно оцінена червоноградським глядачем і вистава отримає нове життя та своє почесне місце в репертуарі театру”, – йдеться у повідомленні.

Захід буде проводитись в рамках карантинних норм, наявність захисної маски та 2-ох вакцин – обов’язкова!

Додамо, 11 грудня, в Червонограді відбудеться Перший Відкритий фестиваль-конкурс аматорського театрального мистецтва “Галицьке Люстро”, започаткований на честь 60-річного ювілею Народного драмтеатру ім. Лесі Українки Червоноградського Народного дому. Організатори запрошуємо мешканців червоноградської громади до перегляду конкурсних вистав, що розпочнеться о 10:00.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.