SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
111 земельних ділянок виділено учасникам АТО у Сокалі

6 серпня засідали постійні комісії Сокальської міської ради. А саме: комісія з питань архітектури та земельних відносин; з питань комунального господарства та з питань законності. Про це пише портал Сокаль і Сокальщина.

Депутати розглянули низку  проектів рішень, що виносяться на розгляд чергової сесії міської ради,  яка відбудеться 14 серпня 2020 року. 

Серед інших питань депутати розподіли земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва у м.Сокаль між учасниками антитерористичної операції.

Раніше, за місцевою бойнею була закріплена значна санітарно-захисна зона і на даний час для ковбасного м`ясокомбінату зменшено відстань до 500 м.

Відповідно, з`явилася вільна земельна ділянка. Міська рада м.Сокаль розробила новий квартал індивідуальної забудови в районі вул.Героїв УПА (224 ділянки). 

Заяви на отримання земельної ділянки під будівництво написали 111 учасників АТО. З них: 34 – це мешканці міста, решта – жителі інших населених пунктів.

З метою справедливого поділу ділянок між учасниками АТО було вирішено провести жеребкування. Для визначення місця розташування земельної ділянки для кожного із зареєстрованих учасників секретар ради Ігор Сидор зачитував прізвища, а запрошені на комісію представники спілки учасників АТО  витягували порядковий номер земельної ділянки.

Таким чином, на засіданні комісії  було виділено 111 земельних ділянок учасникам АТО, решту ж ділянок розподілять між наступними заявниками загальної черги.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.