SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
В Червоноградському районі 11 грудня туман та ожеледь

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території м. Львова та Львівської області 11 грудня в першій половині дня туман, ожеледь.

На дорогах ожеледиця. За поганих погодних умов зокрема ожеледиці водіям транспортних засобів слід бути вкрай уважними. Дотримуйтеся швидкісного режиму, дистанції та відмовтеся від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій.

В поліції Львівської області закликають водіїв дотримуватися безпечної швидкості руху та дистанції, уникати ризикованих маневрів, бути особливо обачними на мостах, шляхопроводах, спусках та підйомах. Змінюючи напрямок руху, завчасно вмикайте сигнали поворотів.

Зменшуйте швидкість, наближаючись до пішохідних переходів, біля шкіл та дитячих садків! Користуйтеся пасками безпеки та нагадуйте про це пасажирам. За умов недостатньої видимості, а також за межами населених пунктів – обов’язково вмикайте ближнє світло фар – це дозволить вам краще позначити свій транспортний засіб на дорозі!

“Також просимо бути якомога обережнішими пішоходів. Не забувайте використовувати світлоповертаючі елементи на верхньому одязі, щоб водії могли вчасно помітити вас на дорозі. Не виходьте раптово на проїзну частину – переконайтесь, що водії транспортних засобів, які наближаються, помітили вас та мають можливість вчасно загальмувати.Прохання до батьків – ще раз нагадайте дітям правила поведінки на дорогах, а також про небезпеку ожеледиці,” – йдеться в повідомлення пресслужби поліції Львівської області.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.