SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
ЗНО в умовах карантину: автотранспортом забезпечать, маски дадуть, медики чергуватимуть

17 червня під час брифінгу щодо ЗНО-2020, дали роз’яснення, як проводитиметься зовнішнє незалежне оцінювання в умовах карантинних заходів, запроваджених у зв’язку з протидією поширенню коронавірусної інфекції.

Зокрема, передбачається підвіз учасників ЗНО до пунктів тестування.

«Забезпечення автотранспортом і підвезення дітей до пунктів тестування – це є обов’язковою вимогою, і вона буде виконана», – наголосив директор департаменту освіти Олег Паска.

Пункти тестування будуть забезпечені усіма необхідними засобами індивідуального захисту.

«Міністерство охорони здоров’я  визначило критерії щодо проходження ЗНО. Так, в будівлю допускатимуть лише людей, які безпосередньо складають ЗНО, та інспекторів, усі повинні бути у масках. Учасників тестування повинні розсадити у приміщеннях з дотриманням соціальної дистанції (в аудиторіях – до 15 осіб на відстані 1,2 м). У кожному пункті тестування забезпечується чергування медпрацівників», – наголосила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

На вході до пунктів проведення тестування проводитимуть термоскринінг.

Водночас, директор департаменту освіти Олег Паска наголосив, що певна категорія дітей мають захворювання, серед яких може триматися так звана субфебрильна температура. У такому випадку усім таким дітям необхідно взяти в лікувальних установах довідки, які підтверджуватимуть в них факт наявності субфебрильної температури.

Олег Паска також наголосив, що засоби індивідуального захисту вже наявні у повному обсязі, і за кілька днів ці засоби будуть розділені між пунктами тестування.

«Нам надійшла благодійна допомога від Нафтогаз України та фонду UNICEF. Ще сьогодні Департамент освіти і науки Львівської ОДА приймає вантажі. Вже від завтра представники пунктів тестування зможуть приїжджати та забирати все необхідне для безпечного проведення ЗНО. Ми повністю готові і переконані, що все пройде добре», – зазначив Олег Паска.

Він нагадав, що до пункту тестування треба прибути у масці і змінювати їх кожні 2 години.

Зазначимо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 25 червня по 17 липня, додаткова – з 24 липня до 10 серпня. Цьогоріч  на Львівщині зареєструвались 26 239 учасників тестування. 

Джерело – Львівська ОДА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.