SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Жителі Белзької громади готові до перекриття доріг міжнародного значення та інших акцій протесту, якщо не почнуть ремонтувати дорогу Червоноград-Белз-Рава-Руська

21 травня на черговій сесії Белзької міської ради депутатським корпусом одноголосно було прийнято звернення до Президента України Зеленського В.О, прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А, голови Львівської ОДА Козицького М.З., начальника служби автомобільних доріг Львівської області Берези О.І., щодо забезпечення виконання ремонтних робіт автомобільної дороги Червоноград –Белз– Рава-Руська.

У зверненні зокрема зазначається, що стан дорожнього покриття знаходиться у критичному стані з непроїзними ділянками та не підлягає ямковому ремонту. Такий стан дороги ставить під загрозу людське життя та здоров’я, збільшуючи кількість ДТП та призводить до зростання соціальної напруги серед жителів Белзької ТГ.

Жителі населених пунктів Белзької громади готові до перекриття доріг міжнародного значення та інших акцій протесту. Тому депутати звертаються з проханням негайно вжити усіх можливих заходів щодо вирішення даної проблеми та надати інформацію щодо причин непроведення ремонтних робіт на дорозі Червоноград –Белз– Рава-Руська, а також повідомити прізвища посадових осіб, які безпосередньо несуть відповідальність за зволікання з початком ремонтних робіт.

Відтак, депутати Червоноградської районної ради на сесії 4 червня також прийняли звернення щодо негайного забезпечення виконання ремонтних робіт автомобільної дороги Червоноград – Белз – Рава-Руська.

Проект рішення

Президенту України
Зеленському Володимиру Олександровичу 

Прем’єр-Міністру України
 Шмигалю  Денису Анатолійовичу

Голові Львівської обласної державної  адміністрації
Козицькому Максиму Зіновійовичу

Начальнику Служби  автомобільних доріг  Львівської області
Березі Олегу Ігоровичу

Звернення

Червоноградської  районної ради Львівської області щодо негайного забезпечення виконання ремонтних робіт автомобільної дороги  Червоноград – Белз – Рава-Руська

Ми, депутати Червоноградської районної ради Львівської області, звертаємо увагу на одну із найгостріших проблем в транспортній інфраструктурі України – катастрофічний стан дорожнього покриття та неналежного рівня безпеки автомобільної дороги  Червоноград – Белз – Рава-Руська.

Капітальний ремонт цієї дороги не проводився декілька десятків років. Стан дорожнього покриття знаходиться в критичному стані з непроїзними ділянками та не підлягає ямковому ремонту. Такий стан дороги ставить під загрозу людське життя та здоров’я, збільшуючи кількість дорожньо-транспортних пригод. Через відсутність належного дорожнього покриття шкільні автобуси, автомобілі швидкої допомоги не можуть вчасно доїхати до шкіл та лікарень. За поганих природніх умов перетнути цей відрізок дороги взагалі неможливо.

Польська фірма “ДрогБуд”, як переможець тендеру, за кредитні кошти Польщі, отримані відповідно до міждержавних угод, має виконати капітальний ремонт цієї дороги. Але термін початку виконання робіт протягом кількох років  постійно відкладається.
      Така ситуація  призводить до зростання соціальної напруги та численні звернення жителів сіл Хлівчани, Тяглів, Воронів, Діброва, Домашів, Острівок, Стаївка, Корчів, Муроване, Жужеляни, Ванів, Глухів, міст Угнів та Белз про те, що у разі подальшого затягування початку ремонтних робіт, вони готові до перекриття доріг міжнародного значення та інших акцій протесту.

Враховуючи викладене, просимо негайно вжити усіх можливих заходів щодо вирішення даної проблеми та надати інформацію щодо причин не проведення ремонтних робіт Червоноград – Белз – Рава-Руська, а також  повідомити прізвища посадових осіб, які безпосередньо несуть відповідальність за зволікання з початком  ремонтних робіт.

Також, звертаємось до Вас з проханням використати всі доступні Вам важелі впливу, щоб якнайшвидше розпочались ремонтні роботи автомобільної дороги Червоноград – Белз –  Рава-Руська.            

Прийняте на _________сесiї VIII скликання Червоноградської районної ради Львівської області _ ______ 2021 року.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.