SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Зарплати нема вже 3 місяці. Соснівські медики оголосили голодування

З 16 год 12 серпня 17 працівників Соснівської міської лікарні залишилися в стінах медичного закладу та оголосили голодування. Причина – заборгованість по заробітній платі.

З четверга з 16:00 працівники Соснівської міської лікарні розпочали анонсовану раніше акцію протесту – голодування. Про це повідомив нардеп Михайло Волинець на своїй сторінці у facebook.

Від березня 2021 року працівники медичного закладу не отримають заробітної плати. Станом на середину серпня зарплатний борг на цьому комунальному підприємстві сягнув 3 млн грн. Через нестабільність у роботі медзакладу, через невчасну оплату праці, з початку року з лікарні звільнилися 46 медичних працівників.

Вимоги медиків:
– Виплатити заборгованість із заробітної плати по липень 2021 р. включно.
– Виплатити оздоровчі за 2021 р.
– Виплатити «ковідні» доплати медичним працівникам.
– Зробити перерахунок неправильно нарахованих зарплат за 2020 р. та виплатити їх.
– Виплатити компенсацію втрати частини заробітної плати у зв’язку з порушенням строків її виплати.

За словами Михайла Волинця, весь цей час медичних працівників підтримують лідери первинних організацій Незалежної профспілки гірників Украіни Львівщини. 13 серпня має відбутися зустріч делегатів від протестувальників з головою Львівської ОДА.

Протестувальники зазначають, що голодування триватиме до моменту виконання визначених ними вимог – виплати зарплатних боргів та забезпечення стабільної роботи підприємства.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.