SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
За 13 квітня на Львівщині ще 42 підозри на коронавірус

У період з 8:00 по 22:00 год, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося 42 особи. Пацієнти з міста Львів, Кам‘янка-Бузького, Мостиського, Сколівського, Пустомитівського, Миколаївського районів та міста Самбір.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 87 осіб. На самоізоляції знаходяться 597 осіб. За увесь час виписано – 164 пацієнти. Стан більшості хворих – середньої важкості. У 18-ти пацієнтів стан важкий. 3 пацієнти – на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулася 848 людей. За увесь час в сумі у 600 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус. Станом на зараз, на Львівщині з підозою на коронавірус є 124 особи. У 124 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, з них 5 осіб померли. Семеро осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 6 пацієнтів одужали.

Джерело – Львівська ОДА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.