SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
З 7 квітня державний кордон України можна буде перетнути лише автотранспортом і лише у 19 пунктах пропуску

Внесені зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України № 288-р «Про тимчасове закриття деяких пунктів пропуску через державний кордон та пунктів контролю і припинення в них пішохідного сполучення».

З 00.00 години 7 квітня 2020 року тимчасово закритими будуть 115 пунктів пропуску, ще у 28 пунктах пропуску тимчасово припинене пішохідне сполучення. Про це йдеться на сторінці у facebook Державної прикордонної служби України.

Іншими розпорядчими документами тимчасово закриті пункти пропуску (пункти контролю) через державний кордон для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного, автомобільного (для автобусів) сполучення.

Зокрема, на ділянці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України ТИМЧАСОВОМУ ЗАКРИТТЮ ПІДЛЯГАЮТЬ наступні пункти пропуску:
👉на кордоні з Республікою Польща – ППр «Рава-Руська»;
👉на кордоні зі Словацькою Республікою – ППр «Малий Березний»;
👉на кордоні з Угорщиною – ППр «Дзвінкове», «Косино», «Лужанка», «Вилок»;
👉на кордоні з Республікою Білорусь – ППр «Пулемець», «Дольськ», «Прикладники», «Городище»;
👉на кордоні з Республікою Молдова – ППр «Мамалига», «Росошани».

Із врахуванням усіх обмежень, введених українською владою та уповноваженими органами сусідніх країн, з 7 квітня залишається лише 19 пунктів пропуску, де можна перетнути державний кордон України власним автотранспортом.

У зв’язку з тимчасовими обмеженнями, жодного пункту пропуску на державному кордоні, де здійснюється пішохідне сполучення, немає.

Крім того, винятки обмежувальних заходів можуть прийматися щодо евакуаційних рейсів за рішенням уповноважених міністерств та відомств.

За повідомленням Державної прикордонної служби упродовж минулої доби, 5 квітня, прикордонники здійснили понад 15,5 тисячі пропускних операцій.

На в’їзд в Україну оформлено понад 9 тисяч громадян України.

Зранку в пунктах пропуску черг з подорожуючих власним транспортом та пішоходів немає. Упродовж минулої доби без власного транспорту в Україну прибуло майже 5,1 тисячі осіб. Для їх перевезення залучалися транспортні засоби, надані місцевою владою та ДСНС.

Джерело – Державна прикордонна служба України

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.