SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Автобусні рейсові перевезення відновлять з 23 червня (оновлено – графіки руху)

Від завтра перевізники області відновлюють обласні, приміські й міжміські перевезення із дотриманням усіх вимог карантину. Про це повідомляють на сторінці “Всеукраїнської Асоціації Автомобільних Перевізників” у Facebook.

Із 23 червня транспорт області працюватиме, однак пасажирів наполегливо просять заходити до автобусів виключно в масках.

“Зважаючи на численні прохання пасажирів, громад, а також на дозвіл на перевезення, який є у постанові Кабінету міністрів України №500 від 17 червня 2020 року. АТП вживуть усіх необхідних заходів, щоби перевезення були безпечними. Водночас застерігаємо пасажирів! Прохання в салон заходити лише в масках, транспорт прийматиме тільки ту кількість пасажирів, на яку розраховані місця для сидіння.” – повідомляють у перевізників.

Постанова Кабінету міністрів України №500 від 17 червня 2020 року». Зазначимо, у постанові справді вказано про відновлення пасажирських перевезень, але за рішенням обласної влади та зважаючи на ситуацію із захворюваністю на Covid-19.

Додамо, що у середині червня перевізники Львівщини вирішили відновити приміські і міжміські перевезення, попри рішення влади продовжити карантин. З 15-16 червня випустили на маршрути близько 60% автобусів від загальної кількості. До сьогодні автобусні перевезення здійснювалися в режимі спецперевезень.

Про відновлення рейсів до сіл Сокальщини, зокрема, Бодячів, повідомив сільський голова Смиківської сільської ради Петро Пархович на своїй сторінці у фейсбуці.

За оперативною інформацією (станом на 19 год. 22 червня), Львівська комісія ТЕБ та НС внесла змінити до карантинних обмежень у області, зокрема, роботу відновлять перевізники.

Комісією на виконання постанови Кабінету Міністрів України  № 500 сформовані особливі правила в частині відновлення пасажирських перевезень. Зокрема, заборонено перебувати в громадському транспорті без масок або респіраторів, кількість пасажирів не може перевищує кількість місць для сидіння.

«За попередню добу було зафіксовано 200 позитивних аналізів на ковід. Хочу зазначити, що 129 з них – діагностовано вперше, а 100 з них зі Львова і лише 29 з області. Це свідчить про масове порушення карантинних обмежень серед львів`ян. Розслабились, втомились – і як результат новий антирекорд на Львівщині і в Україні. Епідеміологічна ситуація на Львівщини напряму залежить від відповідальності кожного з нас, від того як носимо масику – на обличчі чи на підборідді, чи миємо руки чи дотримуємось соціальної дистанції. Вкотре наголошую, карантин на Львівщині не послаблено! З такими показниками про суттєве послаблення карантинних обмежень наразі не йдеться. Сьогодні комісія дозволила роботу громадського транспорту. Адже тисячі людей щодня з області їдуть на роботу у Львів, це спричинює значне скупчення людей, породжує функціонування нелегальних перевезень. Я переконаний, що дозвіл на законні транспортні перевезення дадуть змогу контролювати і відстежувати усі маршрути, це також дозволить розвантажити існуючі маршрути. Чим більша кількість громадського транспорту – тим менше скупчення», – пояснив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Слідкувати за дотриманням карантинних обмежень  на території Львіської області будуть мобільні групи у складі працівників поліції, Держпродспоживслужби  та представників органів місцевого самоврядування.

«Зауважень щодо відновлення транспортного сполучення немає, за умови дотримання усіх вимог», – зазначив Олег Когут, заступник директора Львівського лабораторного центру.

Зазначимо, аби уникати скупчень людей в транспорті постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 передбачили, що з 22 червня і на період дії карантину робота в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування розпочинається о 8 годині. Щодо інших закладів та підприємств – рекомендують відкриватися не раніше 10:00, працівників радять переводити на дистанційну роботу.

Окрім того, затверджено новий перелік медзакладів, які прийматимуть хворих на коронавірус.


Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.