SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
«Єднає нас Буг»: презентовано два нові туристичні байдаркові маршрути

19 березня у Сокалі відбулась презентація міжнародного проекту «Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів», який реалізується у рамках міжнародного проєкту Україна – Польща – Білорусь.

В рамках цього проекту представлено два нових байдаркових маршрути річкою Західний Буг з відповідним маркуванням, інформаційними пунктами та з облаштованими місцями для відпочинку туристів.

“Ми ставили перед собою завдання не лише розповісти про проект, а й показати, якою може бути подорож байдарками по Західному Бугу:
✔️мальовничі краєвиди, зграї диких качок в зарослях очерету, лелек, ліси, луки, заплави;
✔️ цікаві локації: пам’ятки культури, історичні споруди вздовж маршруту;
✔️гостинність наших людей, колоритну польову кухню;
✔️ зручність та безпечність нашого спорядження.

Судячи з Ваших вражень, котрі знаходив на просторах фейсбуку, цей день приніс радість. Дякую всім за позитивну оцінку. Звісно, є моменти, над якими нам спільно з територіальними громадами варто попрацювати. Прошу ділитись своїми відгуками та порадами. Разом ми зробимо цей проект ще кращим” – написав на своїй сторінці у facebook голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький.

19 березня журналісти регіону та усі запрошені мали змогу сплавитись по річці Західний Буг та насолодитись мальовничими краєвидами. Більше інформації та відео зі сплаву – згодом на телеканалі БУЖНЕТ.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.