SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Як вмовити близьких святкувати Великдень вдома?

Заперечення загрози для зменшення страху змушує людей нехтувати правилами карантину. Тому набирайся терпіння та пробуй достукатися до близьких заради їхньої ж безпеки. То ж як це зробити?

✅ Говоріть з ними, навіть якщо вони не хочуть слухати. Важливо передати свій страх, тривогу та занепокоєння Важливо ділитися своїми емоціями, аби почути й зрозуміти їхні.

✅ Говоріть спокійно і впевнено. На агресію не відповідайте агресією. Спирайтеся на факти. Залучайте авторитетні (на думку близької людини) джерела.

✅ Проговоріть, що всі ми зараз знаходимося в небезпеці й маємо турбуватися одне про одного. Якщо близька людина ігнорує піклування про себе, поясніть що вона може підхопити вірус, переносити його та заразити інших, а головне, своїх рідних.

✅ Розкажіть всі переваги та недоліки. Разом подумайте, як подолати труднощі та як відсвяткувати Великдень в умовах карантину (ми про це ще розповімо більш детально).

✅ Покажіть світовий приклад святкування Великодня. Адже це світле свято має об’єднувати й дарувати радість та спокій у душі, а не наражати на небезпеку.

Джерело: Міністерство охорони здоров’я України

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.