SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Як працюють червоноградські садки в умовах адаптивного карантину

Температурний скринінг, постійне вологе прибирання, коридори без м’яких килимків, а замість звичайних рушничків – паперові. Такі корективи у життя та побут садочків внесла пандемія коронавірусу. Аби максимально убезпечити своїх вихованців від ризику захворювання, педагоги докладають усіх можливих зусиль і самовіддано працюють в нових для себе умовах.

Ранок у ЗДО №12 м.Червоноград починають із ранкової руханки та цікавих спортивних змагань на свіжому повітрі. І хоча, на перший погляд здається, що у житті садка нічого не змінилось, все ж адаптивний карантин вніс свої суттєві корективи. Тепер батьки приводять діток не в групу, а до дверей. З меню ознайомлюються на вході, або у батьківському чаті, а святкові ранки проводитимуться без глядачів і лише в межах однієї групи.

“Від початку відкриття, коли ми тільки впустили дітей, то спершу ми розробили регламент роботи закладу в карантинних умовах. Там чітко прописані обов’язки і права кожного працівника і де чітко вказано, що повинні робити батьки. Вони також оформили таку згоду, де прописані всі правила. Заклад повністю забезпечений дизинфікуючими засобами. З допомогою батьків та місцевї влади садок забезпечений миючими засобами. Всі діти на групах мають паперові рушнички, рідке мило. Відбулися зміни в середині садка, в приміщеннях. Було забрано всі килимки на коридорах в музичній і спортивній залах та у групових кімнатах. Обов’язковим також є температурний скирнінг “, – зазначила у коментарі телеканалу “Бужнет” Наталя Стефанів, директор ЗДО №12.

Найважче звикати до всього нового вихованцям ясельної групи, бо в малюків, незважаючи на умови адаптивного карантину, триває своя власна адаптація. Найменших діток батьки приводять в роздягальню в масках і бахілах, де медсестра малечі вимірює температуру і відводить по одному в групу. У кімнатах ясельної групи проводиться щодня дезінфекція приміщень та миття іграшок. Діти миють руки кожні дві години і витирають їх паперовими рушничками. Про це розповіла вихователь ясельної групи Ольга Дяків.

Як зазначила директорка садочку Наталія Стефів, впродовж останніх двох тижнів вдвідуваність садка 2/3. Тобто в садочок ходить 150 дітей, при списковому складі 217.

Нема сумніву, щоб дітки залишалися здоровими, потрібна спільна праця і вихователів, і батьків. Тому працівники ЗДО наполегливо рекомендують дотримуватись вимог карантинних обмежень та не легковажити здоров’ям та безпекою своїх діточок.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.