Як передати показники лічильника, якщо сайт облгазу не працює?
У перші дні кожного місяця споживачі традиційно фіксують показники своїх газових лічильників і передають їх облгазам.
Однак зробити це з першого разу щастить далеко не всім.
Люди масово скаржаться на збої в роботі сайтів операторів газорозподільчих мереж на початку кожного місяця й як наслідок – неможливість передачі показників у своїх електронних кабінетах.
Очевидно, сайти просто не витримують ажіотажу: свідомі громадяни поспішають вчасно зафіксувати спожите за попередній місяць.
Тому про всяк випадок нагадуємо й інші способи передачі показників:
- телефоном;
- у мобільному додатку чи чат-боті;
- шляхом зазначення показань у сплаченому рахунку (квитанції абонентської книжки);
- на електронну адресу.
Додамо, що передавати показники лічильника бажано з 1 по 5 число кожного місяця. При цьому показники краще зафіксувати на фото – щоб уникнути ймовірних непорозумінь із облгазом у майбутньому.
- Наш вугільний мікрорегіон отримав інвеcтиційний паспорт
- У Палаці Потоцьких відбулось нагородження працівників культури та майстрів народного мистецтва Шептицького району
- Шептицька громада була представлена на Європейському регіональному саміті шкільного харчування
- У Шептицькому планують проводити фестивалі вуличного мистецтва
- У Шептицькому відбувся Форум справедливої трансформації вугільних громад

