Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/pokotyuk-obraz.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

7 березня 2020 року відійшов у вічність засновник та директор Львівської філії Сокальського музею історії та релігії “Людина. Земля. Всесвіт” Анатолій Стратонович Покотюк.

Анатолій Покотюк – відомий митець Сокальщини (різьба по дереву та інтарсія), добре знаний і шанований за кордоном. Його художні твори є у багатьох музеях світу та приватних колекціях — президентів України, президентів 9 країн Європи, міністрів України, Папи Івана Павла ІІ, Патріарха Філарета, Кардинала Любомира Гузара та інших релігійних діячів, вчених, космонавтів. Три художні праці А.С.Покотюка були вручені Прем’єр-Міністру Індії Радживу Ганді. Митець був учасником всеукраїнських виставок, міжнародних конференцій в Україні і за кордоном, представляв львівську мистецьку школу від Львівської Академії Мистецтв в м.Клівленд (США). Мистецькі твори Анатолія Стратоновича знаходяться в постійній експозиції Храму Людства в м.Халсіон (Каліфорнія, США).
Художник відзначений чималою кількістю дипломами і медалями, був членом Братства Києво-Могилянської Академії.

Інфо: Наталка Новацька.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.