SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Від 19 квітня почнуть виплачувати пенсіонерам обіцяну 1000 грн допомоги

Марина Лазебна, Міністр соціальної політики: “Зміни до держбюджету відкривають можливість для виконання соціальних зобов’язань”.

Верховна Рада 13 квітня схвалила зміни до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”.

“Після набрання чинності змін до держбюджету потрібно близько 5 днів для того, щоб розпочати виплати. Рішення парламенту дає можливість додатково спрямувати понад 10 мільярдів гривень для виплати одноразової допомоги у розмірі 1000 гривень більш ніж 10,6 мільйонів людей,”- зазначила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Отже, вже найближчими днями розпочнуться ініційовані Президентом України виплати одноразової грошової допомоги у розмірі тисяча гривень пенсіонерам та іншим незахищеним верствам населення.

Нагадаємо, одноразову допомогу в сумі 1 тисяча гривень отримають пенсіонери, розмір пенсійної виплати яких менше 5 тисяч гривень, та громадяни, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії.

Пенсіонерам, які отримують пенсії на банківські картки, одноразову допомогу в розмірі 1 тисячі гривень буде зараховано автоматично, а тим, хто отримує пенсію через Укрпошту, гроші принесе листоноша.

Джерело – Міністерство соціальної політики України

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.