SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Вчителів відсторонять від роботи, якщо вони відмовляться від вакцинації проти COVID-19

Кабінет Міністрів запровадив обов’язкову вакцинацію від коронавірусу для громадян певних професій. Проєкт відповідного наказу вже підготувало Міністерство охорони здоров’я.

До попереднього списку потрапили:

  • працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних підрозділів;
  • місцевих державних адміністрацій;
  • закладів професійної (професійно-технічної освіти), фахової передвищої, загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільних закладів освіти.

Сьогодні, 30 вересня, Володимир Зеленський заявив, що державні службовці мають отримати 2 дози вакцини від коронавірусу протягом двох тижнів. Повністю щепити мають 70% працівників міністерств і центральних органів виконавчої влади.

Глава держави підкреслив, що за 2 тижні всі міністерства та центральні органи влади мають відзвітувати про перебіг вакцинації серед своїх співробітників. “Бажано, щоб було вакциновано двома дозами 70% працівників міністерств і центральних органів виконавчої влади”, – повідомив Зеленський.

Зокрема в Міністерстві оборони щеплення двома дозами отримали 84% працівників, у Міністерстві внутрішніх справ – 68%. Президент назвав це хорошими показниками.

Також під час наради мовилося про те, що відповідних показників вакцинації хочуть досягти й серед педагогічних працівників.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що педагоги активно вакцинуються. Наразі вже понад 70% працівників закладів освіти отримали щеплення.


Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.