SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
В Сокалі засідала районна комісія з питань ТЕБ і НС

12 березня під керівництвом голови Сокальської райдержадміністрації Ігоря Дацюка відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 у Сокальському районі.

Комісія вирішила:

1.Установити з 14.00 год. 12 березня до 3 квітня 2020 року на території Сокальського району карантин, заборонивши:

– відвідування закладів освіти її здобувачами;

– відвідування дошкільних (садочків) закладів;

– проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

2.Міським, селищному, сільським головам: забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній адміністративній території вимог постанови КМУ від 11.03.2020 № 211, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів.

3.Начальнику Сокальського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Мисику А. Б., головному лікарю КНП СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Шведу Р.Т.: проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, а також порядок звернення осіб, що прибувають із закордону до сімейних лікарів.

4.Директору КУ СРР ЛО «Центр з обслуговування закладів освіти» Мисаку М.І., начальнику відділу освіти райдержадміністрації  Антонюк Р.М. та керівникам дошкільних закладів району: під час карантину закладах освіти та дошкільних закладах (приміщеннях) провести заходи дезінфекції, у разі необхідності, із залученням фахівців.

5.Керівникам підприємств, що функціонують в сфері торгівлі громадського харчування, пасажирських перевезень постійно вживати заходи дезінфекції, у разі необхідності із залученням фахівців.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.