SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
В Сокалі на сесії районної ради виділили на боротьбу з коронавірусом 880 тис грн

18 березня в Сокальській РР відбулась позачергова сесія за ініціативою голови Сокальської районної державної адміністрації Львівської області Дацюка І.М.

На розгляд сесії було винесено наступні питання:

  1. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2020 рік.
  2. Про інформацію щодо санітарно-епідеміологічного стану на території Сокальського району та врегулювання ситуації, яка склалася у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Про стан забезпечення необхідними засобами сокальської лікарні і готовність приймати хворих доповідав головний лікар КП “Сокальська районна лікарня” Роман Швед.

Рішення позачергової сесії Сокальської районної ради, яка відбулась сьогодні, 18 березня, зачитала керівник фінансового управління Сокальської РДА Галина Леонова:

В проекті рішення про внесення змін до показників бюджету пропонується:
– розпроділити з резервного фонду кошти в сумі 880 тис грн для розпорядника коштів некомерційного КП “Сокальська районна лікарня” на придбання медичної апаратури по спеціальному фонду 580 тис грн і на поточні видатки 300 тис грн.

На почерговій сесії Сокальська районна ради були присутні 26 депутатів. Рішення прийняте одноголосно. “За” виділення коштів – 26 голосів.

Додамо, на сесії голова Сокальської РДА попередив жителів Сокальщини, що будуть притягуватися до адміністративної відповідальності ті люди, які не дотримуються умов карантину.

Нагадаємо, Сокальська лікарня прийматиме хворих на коронавірус – про це заявив т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрій Васько 12 березня, на XXV позачерговій сесії Львівської обласної ради. Відтак, за його словами, закладами охорони здоров’я другої, третьої та всіх наступних ліній куди будуть шпиталізовані пацієнти з діагностованими випадками коронавірусу будуть 8-ма міська клінічна лікарня м. Львова, госпіталь ветеранів у Винниках, Сокальська центральна районна лікарня, Кам’янко-Бузька центральна районна лікарня, Стебницька міська лікарня, Стрийська центральна міська лікарня, Яворівська центральна районна лікарня.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.