SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
В Червонограді впродовж чотирьох місяців дошкільнят харчуватиме спільне українсько-литовське підприємство  “Понтем. ЮА”

Як повідомили у Червоноградській міській раді ТГ, впродовж чотирьох місяців дошкільнят харчуватиме спільне українсько-литовське підприємство “Понтем. ЮА”.

Перед початком роботи, представники команії оглянули стан усіх харчоблоків у садочках Червоноградської громади.

Для покращення умов праці, компанія придбала форму для кухарів, посуд, інвентар та побутову техніку орієтовно на 500 тисяч гривень.

Лілія Петрик, фахівець з організації громадського харчування, представниця компанії “Понтем. ЮА”: “Приїхали в Червоноград, виграли тендер на харчування садочків. ПІсля огляду харчоблоків помітили, що директори садочків пильнують стан виробництва, мають гарних кухарів, але обладнання, на якому працюють, хотілось би покращити. Тому наша компанія купила частково необхідну техніку, інвентар. Ми б хотіли також харчувати і школи в Червонограді, бо в Києві ми впровадили мультипрофільне харчування. В дітей є можливість спробувати таку подачу, як “шведський стіл.”

Додамо, що за результатами тендеру, підприємство “Понтем ЮА” запропонувало найнижчу вартість за надання послуги – 17 979 298 грн, однак і ця сума уточнюється відповідно до факту потреби коштів на період харчування дітей.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.