SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Уряд послабив карантин в Україні та змінив правила “зеленої зони”

Кабінет міністрів пом’якшив обмеження адаптивного карантину на території України.

Про це йдеться в постанові Кабміну.

Відтак, уряд дозволив проведення масових заходів, у тому числі в розважальних закладах та закладах громадського харчування. Однак за умови, що на одну людину буде виділено 4 квадратних метри площі будівлі, території або при заповненості на більше двох третин місць.

Тож, робота ресторанів дозволена цілодобово, а відстань між столиками зменшено з 2 до 1,5 м.

Обмеження не застосовуються, якщо у всіх учасників і організаторів заходу негативний результат тесту на коронавірус методом ПЛР або експрес-тест, який був проведений не більше ніж за 72 години до заходу, або документа, що підтверджує отримання двох доз вакцини.

У кінотеатрах та інших закладах культури дозволено приймати відвідувачів при наповненості залів не більше ніж на дві третини місць.

При перетині кордону України іноземці повинні мати поліс страхування та негативний ПЛР-тест на COVID-19 чи експрес-тест на антиген або надати документ, що підтверджує повний курс вакцинації проти коронавірусної хвороби.

Також в Україні змінили критерії для встановлення “зеленої зони” карантину. Тому тепер зелений рівень епіднебезпеки діятиме, якщо:

– кількість виявлених нових випадків інфікування на 100 тис. населення за останні 14 днів становить менше 75;

– коефіцієнт виявлення випадків інфікування (методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу) – менше 4%;

– кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу протягом останніх семи днів на 100 тис. населення становить понад 300.Станом на 8 червня на всій території України немає регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.