У Волсвині готують дорогу до ремонту
На фінальну стадію вийшли волонтерські починання мешканців Волсвина із очистки узбіч головної дороги до села. Роботи волсвинці почали ще взимку і до тепер розчистили від чагарників і хмизу понад два кілометри придорожніх узбіч.
Віктор Притулко (староста Волсвина): «Основна мета такої кооперації людей – це збереження дорожнього покриття, котре обіцяють відновити уже в травні цього року за кошт бюджету Червоноградської громади. Через нависання гілля над дорогою вона погано висихала після опадів, значно затримувалась вода на асфальті, а коріння дерев і кущів руйнували основу дороги. Ми визначили крайнім терміном завершення робіт включно із прибирання зрізаного хмизу 1 квітня. До слова, на цій же дорозі минулого тижня Департаментом дорожнього господарства ЛОДА, за наши зверненням та зверненнями Червоноградського міського голови, було встановлено понад 50 нових дорожніх знаків».


Джерело – Червоноградська міська рада
- Наш вугільний мікрорегіон отримав інвеcтиційний паспорт
- У Палаці Потоцьких відбулось нагородження працівників культури та майстрів народного мистецтва Шептицького району
- Шептицька громада була представлена на Європейському регіональному саміті шкільного харчування
- У Шептицькому планують проводити фестивалі вуличного мистецтва
- У Шептицькому відбувся Форум справедливої трансформації вугільних громад

