SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Сокалі завершили будівництво спортивного майданчика

Днями завершились роботи з будівництва майданчика з наливним покриттям у місті Сокаль. 1 липня з дотриманням усіх карантинних обмежень його відкрили для занять.

Як зазначив директор ФСК ” Сокіл” Володимир Пограничний, капітальний ремонт об’єкта було розпочато ще у 2019 році, але у зв’язку з тим, що погодні умови не дозволяли проводити ремонтні роботи, було прийнято рішення щодо продовження робіт вже у 2020р. Роботи завершені фактично ще у середині травня, але відкриття переносили декілька разів у зв’язку з карантином. Оскільки є досить велика кількість бажаючих займатись фізичною культурою та спортом на даному майданчику, 1 липня його відкрили.

Загальна вартість робіт по ремонту 2 млн 927 тис.грн., з них 1 млн.грн. виділено з обласного бюджету, решта 1, 927 млн.грн – бюджет Сокальського району.

“Кожен, хто хоча б інколи буває на території стадіону, може оцінити, яких змін зазнав комплекс за останні 2-3 роки. Пророблено значну роботу, але на цьому не зупиняємось і йдемо вперед. Цього року стали переможцями мікропроекту на придбання пластикових сидінь ( ще тільки залишилось їх встановити), планується ремонт громадської вбиральні, для забезпечення нормальних санітарно-гігієнічних умов перебування відвідувачів. Крім того подано проект на конкурс ДФРР, який передбачає рекострукцію практично цілого комплексу( бігові доріжки, полив футбольного поля, трибуни з накриттям, цифрове табло, утеплення адмінбудинку, майданчик з штучним покриттям 60×40м). Тому тільки конкретними справами, ми зможемо змінити щось у місті, районі, області, та й загалом в цілій країні. На жаль пустослів’я результатів не приносить”- наголосив Володимир Пограничний.

За словами голови Сокальської районноні ради, за три останні роки було зроблено ремонт роздягалень і душових; капітальний ремонт майданчика зі штучним покриттям; капітальний ремонт центрального входу; ремонт гаражів; капітальний ремонт будівлі туалету та котельні (буде завершено цього року) придбано нові пластикові крісла на трибуни; капітальний ремонт тенісних кортів.

“Крім того, приведено до ладу документацію на землю і будівлі, виготовлено проектно- кошторисну документацію на реконструкцію поля, бігових доріжок і т.д. Сокальська районна рада подала її на конкурс Фонду Регіонального Розвитку! Всього витрачено на ці всі роботи майже 5.5 млн.грн., з них 1.3 млн. – кошти обласного бюджету, решта – районного бюджету, ” – зазначив Микола Пасько.

Нагадаємо, будівництво майданчика відбулось у рамках реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини. Загалом з обласного бюджету у 2019 році на облаштування майданчиків було виділили 25 мільйонів гривень.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.