SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Несумлінне ставлення Сокальського державного реєстратора до своїх службових обов’язків коштувало 1,7 млн грн

У Сокалі слідчі повідомили державному реєстратору про підозру в службовій недбалості. Через несумлінне ставлення чиновницею до виконання своїх посадових обов’язків, земельна ділянка, оціночна вартість якої становить більше 1,7 мільйона гривень, вибула з державної власності та перейшла у приватну. Про це повідомляє Поліція Львівської області.

Як встановили слідчі Сокальського відділення поліції, спільно зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань у Львівській області в 2018 році 43-річна мешканка райцентру, перебуваючи на посаді державного реєстратора Сокальської районної державної адміністрації, під час здійснення процедури державної реєстрації, не перевірила належним чином документи, прийняла рішення про державну реєстрацію земельної ділянки площею 5,3 га та внесла відповідний запис до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Таким чином, через несумлінне та неналежне ставлення чиновницею до виконання своїх посадових обов’язків, земельна ділянка, оціночна вартість якої становить більше 1,7 мільйона гривень, вибула з державної власності та перейшла у приватну, що завдало збитків інтересам держави.

Слідчі повідомили зловмисниці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Досудове розслідування триває.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.