SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У госпіталізованої жительки Соснівки діагноз на коронавірус не підтвердився

У жительки Соснівки, яку нещодавно госпіталізували в Львівську обласну інфекційну лікарню, НЕ ПІДТВЕРДИЛАСЯ підозра на коронавірус.

Сьогодні, 10 квітня, отримали НЕГАТИВНИЙ результат ПЛР-тесту соснівчанки на виявлення COVID-19. Дані підтвердженні ДУ «Львівський обласний центр МОЗ України».

Нагадаємо, у Соснівці почали проводити експрес-тести на виявлення коронавірусу. У всіх, хто проходив експрес-тести 9 квітня, результат НЕГАТИВНИЙ! Підозри на COVID-19 ні в кого не виявлено!
Таке тестування розпочали з мешканців, які нещодавно повернулися з-за кордону. Експрес-тестування для виявлення антитіл до COVID-19 проводила мобільна бригада Міської лікарні Соснівської міської ради.
Зазначимо, результати експрес-тестів є лише підозрою. У разі позитивного результату, біоматеріал скеровують у лабораторію для ПЛР-діагностики.

Ми надалі будемо оперативно публікувати всю актуальну та ДОСТОВІРНУ інформацію щодо ситуацію з коронавірусом у нашому регіоні.

Не забувайте, перш ніж звернутися до лікарні, зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Додатково публікуємо номери телефонів сімейних лікарів м.Соснівки.

Залишайтеся здоровими та дотримуйтеся правил карантину!

Джерело – Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини м. Соснівки

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.