SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червоноградському  районі рятувальники нагородили переможців конкурсу дитячого малюнку «Рятувальник – професія героїчна»

13 жовтня до Дня захисників та захисниць України в Червоноградському районному управлінні ГУ ДСНС України у Львівській області відбулося нагородження учасників конкурсу дитячого малюнку «Рятувальник – професія героїчна» .

У конкурсі взяли участь більше 100 учнів навчальних закладів Червоноградського району. Відповідно до Положення про міський Конкурс дитячого малюнку серед учнів “Рятувальник – професія героїчна ”, конкурс проводився у два етапи. Під час першого етапу спільно з відділами освіти Червоноградського району проводився Конкурс прийому малюнків які направлялися організатору, а на другому етапі Конкурсу членами журі визначалися переможці.

Обирати кращі дитячі роботи було дуже складно, адже кожен малюнок був цікавим та змістовним. Діти виявили неабиякі творчі здібності, адже за допомогою малюнку вони мали відобразили своє уявлення про рятувальника, пожежну безпеку, заходи з безпечного поводження у різних надзвичайних ситуаціях.

Даний конкурс має подвійну мету – діти не лише творчо розвиваються, а й пропагують правила пожежної безпеки. Рятувальники дякують усім учасникам за їх активність, старанність та творчий підхід.

Джерело – Головне управління ДСНС України у Львівській області

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.