SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У червоноградському парку культури та відпочинку запрацювали каруселі

З 27 червня відновив роботу Червоноградський парк культури та відпочинку, отримавши напередодні на це дозвіл міської комісії з питань ТЕБ і НС. Відвідати атракціони можна лише за умов дотримання усіх карантинних вимог. Про це пише газета “Новини Прибужжя”.

Директор парку Леся Антонишин розповідає:

“При вході в атракціонне містечко для відвідувачів розмістили інструкцію з правилами перебування на його території під час карантину. Найважливіші – соціальна дистанція у півтора метри та перебування в захисних масках. На касі є дезінфікуючий засіб, а персонал завжди у масках та рукавичках. Кожні дві години оператори знезаражують каруселі антисептичними засобами. Під час карантину працівники не сиділи, склавши руки. Роботи було вдосталь: прибрали територію, здійснили технічний огляд атракціонів, усі конструкції наново пофарбували”.

За час карантину дітки неабияк скучили за улюбленими розвагами. Сьогодні в парку функціонує 9 стаціонарних каруселей. Серед найпопулярніших – «Веселi гірки», «Ромашка», «Ланцюгова карусель», «Дзвіночок», «Сонечко», «Човники». Також працюють атракціони «Лабіринт», «Рибалочка», батути тощо. З непрацюючих лише «Сюрприз» – на його роботу діє заборона, він підлягатиме списанню.Цього року планували придбати атракціон «Клоун».

Проте карантин вніс свої корективи і оновлення парку розваг новими качелями найближчим часом не планують.Цінова політика порівняно з минулим роком не змінилася.

Найдорожчий квиток, для прикладу, у «Лабіринт» коштує 30 гривень за 15 хвилиннайдешевші «Човники» – 5 гривень за 5 хвилин. На атракціони «Ланцюжки», «Ромашка» та «Веселі гірки» ціна – 25 гривень з особи за сеанс.Леся Антонишин вкотре наголошує, щоб відвідувачі дотримувалися протиепідемічних правил, приходили у парк на каруселі в масках, дбаючи про власну безпеку і безпеку оточуючих.

Автор – Ірина Огороднік, фото (газета “Новини Прибужжя”)

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.