SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червоноградській первинці відкрито стаціонарний інфекційний бокс

Фільтр, бокс, ізолятор – так медики називають приміщення для попереднього огляду пацієнтів з симптомами гострих вірусних респіраторних інфекцій та підозрою на Covid-19. Ще донедавна такий ізолятор в ЦПМСД був облаштований на ганку для візочів, однак з настанням холодів, запевняє директор Анна Ярмола, виникла гостра потреба в боксі, який би розташовувався безпосередньо у Центрі. Тим паче часто обстеження потребують зовсім маленькі дітки.

“Ми вирішили використати наше напівпідвальне цокольне приміщення, щоб зробити там стаціонарний ізолятор, де будуть прийматися пацієнти з ознаками ГРВІ, з підозрою на коронавірус, з підтвердженим діагнозом, та пневмоніями. Ми мусимо надалі розділяти потоки пацієнтів, бо зараз йде ще сезонність, додається ГРВІ, грип іде, тому потім пацієнтів буде більше. Для того ми зробили навіс, щоб людям було комфортно очікувати. Теж є коридорчик, де будуть поставлені лавочки,” – розповіла Анна Ярмола.

Ремонт у цього приміщення у ЦПМСД був проведений за власні кошти. Тож тепер кімната, яка була складом для непотребу, слушуватиме і медикам, і пацієнтам.

“Ремонт тривав майже місяць. Все через те, що дуже довго висихали стіни. Це цокольне приміщення знаходиться близько до грунтових вод, тому довелося докласти зусиль, щоб привести його до належного стану . Крім вентиляції, поставили додаткові батареї, решітки на вікна. Також відремонтували стіни, підлогу, поміняли підвіконня. Провели додаткову електричну мережу. Встановили спеціальні екрановані лампи з бактерицидною дією. Загалом після ремонту бокс не тільки виглядає привабливо, але й є функціональним для прийому пацієнтів,” – сказала Анна Ярмола.

Додамо, що за останні тижні кількість хворих на коронавірус в Червонограді значно зросла.

Детальніше у сюжеті телеканалу “Бужнет” за посиланням – https://www.facebook.com/buzhnet/videos/881711792362497

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.