SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червоноградській лікарні новий пересувний палатний цифровий рентген

До Червоноградської міської центральної лікарні було закуплено новий пересувний палатний цифровий рентгет. Про це повідомив 8 вересня міський голова, Андрій Залівський на своїй особистій сторінці у facebook.

“За останні роки нам вдалось придбати для лікарні 70 видів медичного обладнання. Днями було доставлено ще один апарат – пересувний палатний цифровий рентген для потреб стаціонарних відділень.
Прилад є зручний та мобільний, має живлення як від розетки, так і окрему батарею. Знімки високої якості можна робити відразу та місці. Результати рентгену одразу через wi – fi потрапляють на комп’ютер до лікаря або ж можна отримати їх на флешку. Це вдалось реалізувати завдяки співпраці лікарів, місцевої влади та Народного депутата України Юрій Камельчук (Yuriy Kamelchuk),” – написав Андрій Залівський.

Вартість апарату – 2 664 000 грн. Придбаний він був за кошти державного бюджету. Перевагами рентгену є не тільки його мобільність, а й те, що без плівок і проявлення, знимок передається через wi-fi до кабінету лікаря.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.