SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червонограді відбудеться  масштабна подія для молоді! Коли і куди приходити? Де реєструватись?

26 вересня у місті Червоноград на стадіоні «Шахтар» відбудеться масштабна офлайн-подія серед молоді Львівщини – форум можливостей для молоді «YES» (Y – youth, E – education, S – success).  Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.  

Мета заходу – активізація молоді у селах, залучення до суспільних процесів, пропагування неформальної освіти, а також християнське виховання молоді. Автор ідеї – 15-річна Тетяна Білоцеркович, учасниця проекту «Ідея змінює країну», який реалізовувався відділом молодіжної політики Львівської облдержадміністрації.

У межах форуму діятимуть 4 локації. Перша – панельні дискусії про роль молоді, лекції та тренінги, друга – молодь та духовенство, роль молодіжних спільнот при церкві, співпраця молоді та релігійних спільнот, третя – вільний мікрофон, зустрічі із блогерами, декламування віршів, виступи, четверта – презентація гуртків, спільнот, секцій та інших молодіжних можливостей.

Vita Kulyniak цьогоріч стала студенткою Український католицький університет UCuniversity.

До ЗНО готувалась самостійно. З англійської та української склала на 195+.

Про те як не зійти з розуму, самодисципліну та цікаві моменти говоритиме у сірій зоні під час YES – форум молоді

Для тих хто активно займається громадською діяльністю проєктний менеджмент – то святая святих.Тому під час YES – форум молоді цілих півтори години буде присвячено цій темі. Тож експертка Христина Мокрій готує для вас багато цікавої інфи.

Під час YES – форум молоді буде багато авторської поезії. Наталія Кічун-Лемех та команда «МАЛІЖ» потішить вас глибиною та красою віршів.

Експериментальна буде у нас оранжева зона на YES – форум молоді, 26 вересня. Будуть декілька панелей, у яких обговорюватимуть тему молоді та церкви.

У одній із панелей говоритимемо про покликання. Тож своєю історією ділитимуться:

отець Степан Дуда, ЧСВВ – священник Церква св.Юрія в Червонограді, духівник Марійська Дружина, випускник Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені Йосифа Велямина Рутського;

Anastasija Dats’ko – учасниця спільноти “Світло Марії” у Меджуґор’ї. В Україні служить у офіційному інформаційному центрі MIR Međugorje, координатор релігійного порталу “Slovo today”;

брат Vasyl Kinakh – студент 6 курсу Івано-Франківської духовної семінарії, директор ШХА “ВІХА”, організатор таборів з 9 – літнім досвідом (близько 45 таборів), автор посібника для проведення таборів «Як можемо любити Того, Кого не знаємо?»

Модеруватиме – Христиночка Джугало

У зеленій зоні YES – форум молоді говоритимемо про виклики, які стоять сьогодні перед молоддю.Тож у панелі, яку модеруватиме Оксана Водонос:

Veronika Kashinskaya – журналістка. Засновниця школи «Стань журналістом» та головний редактор першого молодіжного онлайн журналу «Journ Team».

Maksym Tkachenko – молодіжний працівник, упродовж двох років координував роботу молодіжного ХАБу “Космодром”, тренер з соціальної та молодіжної проблематик.

Христина Мокрій – менеджерка розвитку та співпраці у КЗ ЛОР “Львівський обласний молодіжний центр”, засновниця “Memories events school”.

Детальніше про проєкт можна дізнатись за телефоном: 0938976691   – Надія  Земницька.

Реєстрація за посиланням. https://cutt.ly/IfZn4DO

Форум є підсумковим етапом реалізації довготривалого молодіжного проєкту – тур «Гуртуй», який реалізовує громадська організація «Територія «МИ» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.