SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червонограді у 2021 році народилось 603, а померло – 1574 людини

У 2021році працівники Червоноградського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Червоноградського району прийняли 3512 громадян та надали платних послуг на суму 504 817грн.

      Як зауважує начальниця відділу Надія Збожна, на жаль, рівень смертності і надалі суттєво переважає над народжуваністю. Зокрема,  у  2021 померло 1574 осіб, а новонароджених діток зареєстровано лише  605.

 Однак приємною є тенденція, що минулоріч  кількість пар, які вирішили пов’язати свої долі, виявилась більшою від охочих розірвати шлюб. Зокрема,  у Червоноградському відділі державної реєстрації актів цивільного стану укладено 338 шлюбів , з них –  3 з іноземцями ( громадянами Росії, Азербайджану та Узбекистану). Натомість, зафіксовано 248  розлучень (33 за спільною згодою, 215 – за рішенням суду).

   Серед найпоширеніших імен, якими батьки називали своїх малюків, з чоловічих це: Олександр, Дмитро, Роман, Ілля, Тимофій, Максим, Данило, Владислав, Юрій, Артем та Матвій; з жіночих: Яна, Злата, Мілана, Марія, Софія, Емілія, Анна, Діана,Єва, Анастасія.

З рідковживаних імен: Едем, Натан, Афанасій, Дамір, Самуїл, Габріель, Сімон, Лейла, Олівія, Афіна, Амелія, Майя, Моніка.

Графік прийому громадян у Червоноградському відділі державної реєстрації актів цивільного стану Червоноградського району: вівторок, середа – з 9.00 до 11.30, четвер, п’ятниця – з 13.30 до 16.00.

Джерело – Червоноградська міська рада ТГ

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.