SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червонограді пройшов перший у нашому місті молодіжний форум “YES”

26 вересня на стадіоні спорткомплексу “Шахтар” відбувся перший у нашому місті молодіжний форум “YES”. Молоді люди презентували громадські організації, спілкувались, обмінювались власним досвідом, розважались і заводили нові знайомства.

Чи варто молоді йти у владу, які плюси громадської діяльності, що таке покликання та як працюють молодіжні спільноти при церквах – ці і багато інших тем обговорювались на панельних дискусіях першого у Червонограді молодіжного форуму «YES». Єдине, що завадило провести захід повноцінно – несприятлива погода та невелика кількість відвідувачів, розповідають організатори.

“Дуже багато людей приїхало з області, був і Владика Петро Лоза, який також брав участь в панельній дискусії в зоні релігії,” – розповіла організатор Тетяна Білоцеркович.

Брат Юрій Бойко опікується молодіжною спільнотою при церкві Пресвятої Богородиці Владичиці України і вже має успішний досвід реалізації проекту «Діла милосердя», в якому молоді люди мали нагоду проявити свої волонтерські якості . На форумі Юрій вперше був у ролі спікера і розповідав аудиторії як впоратись із викликами.

Одна з учасниць форуму, Марічка приїхала на Форум з подругами, і навіть не сподівалась, що зустріне тут так багато своїх друзів. Особливо надихнула дівчину зустріч та спілкування з єпископом Петром Лозою.

Такі зустрічі надзвичайно важливі, адже сприяють покращенню діалогу між священиком та молодою людиною, запевняє голова молодіжної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії отець Йосип Скоробагатий.

Атмосфера відкритості і молодіжного драйву, вільне спілкування та обмін досвідом, розповіді про мандрівки, громадську діяльність, роботу медіа,піар та багато інших, не менш цікавих для молоді тем – таким був перший молодіжний форум «YES».

Детальніше у випуску новин телеканалу “Бужнет”.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.