SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Триває підготовка до чергової 4 сесії Червоноградської районної ради 8 скликання

16 лютого відбулось засідання постійної депутатської комісії Червоноградської районної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

У її роботі взяли участь голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький, радник голови райради Галина Крук, керівники фінансових управлінь Сокальської та Радехівської райдержадміністрації Галина Леонова і Оксана Петелька.

Присутні розглянули профільні питання порядку денного. Зокрема заслухали Оксану Петельку та Галину Леонову щодо виконання районних бюджетів Радехівського і Сокальського районів за 2020 рік. Начальник фінуправління Сокальської РДА також доповіла і  про затвердження розпоряджень голови Сокальської райдержадміністрації. Депутатська комісія надала свої рекомендації щодо розгляду проектів рішень.

Окрім того, голова депутатської комісії з питань бюджету Оксана Мисак запропонувала комісії включити в порядок денний сесії звернення щодо критичної ситуації, яка склалась в Червоноградській районній раді, в зв’язку із відсутністю місцевого фінансового органу, який би забезпечував всі необхідні фінансові виплати, які передбаченні чинним законодавством. Тому районна рада звертається до високопосадовців з проханням невідкладно створити районні державні адміністрації в тих новоутворених районах де вони відсутні та першочергово створити районні фінансові управління для виконання фінансових зобов’язань.

     Того ж дня, 16 лютого, відбулось засідання президії Червоноградської районної ради, яке проводив голова райради Андрій Порицький. Присутні розглянули проекти рішень, які виносяться на розгляд чергової сесії Червоноградської райради, заслухали рекомендації профільних депутатських комісій щодо включення окремих питань до порядку денного, розглянули пропозиції та звернення, які надійшли в ході роботи.

     Відповідно до розпорядження голови Червоноградської районної ради, 4 чергова сесія районної ради  відбудеться в Сокалі  18 лютого 2021 року. Початок о 10 годині.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.