SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Трудові колективи ДП “Львіввугілля” готові до радикальних дій, якщо до 18:00 15 серпня не будуть виплачені гроші шахтарям

Про це 13 серпня на своїй сторінці у facebook повідомив народний депутат Михайло Волинець.

“Пікетувати адміністрацію президента. Перекривати дороги міжнародного значення. У разі, якщо до 18:00 15 серпня не будуть виплачені гроші шахтарям ДП «Львіввугілля» – трудові колективи ДП готові до більш радикальних дій. Зокрема, до перекриття трас та акцій протесту в столиці, біля Офісу президента”.

Нагадаємо, 3 та 4 серпня спочатку біля адміністрації ДП “Львіввугілля”, потім у Львові відбулися акції протесту шахтарів Львівщини, їхніх родин.

“На мітинг виходили навіть жінки з дітьми. Тоді лідери Незалежної профспілки гірників України Львівщини, Червонограда направили до центральної та місцевої влади звернення щодо штучно створеної кризи в енергетиці, вуглевидобуванні з наступними вимогами. Щодо виплати понад 400 млн грн зарплатного боргу перед працівниками ДП «Львіввугілля». Забезпечення стабільного збуту продукції та вчасних розрахунків за неї. Модернізації вугільних підприємств, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, безпеки праці. Перегляду ціни на видобуте в Україні вугілля. Збалансованої державної, в тому числі фінансової підтримки галузі. Своєчасних розрахунків за ЄСВ, права вчасного виходу на пенсію. Заборони на знеструмлення вугледобувних підприємств. Сприяння держави у ліквідації екологічних наслідків роботи/простою вугледобувних підприємств. Визначення режимів стабільної роботи держшахт у період до 2025 року. Законодавчого закріплення пріоритету використання видобутої в Україні сировини, ” – зазначив Михайло Волинець .

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.