SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Тренеру з легкої атлетики Кретів Олені присвоїли звання – “ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН МІСТА СОКАЛЯ”

Позачергова LII сесія Сокальської міської ради  за багаторічну плідну працю, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в м.Сокалі 12 червня 2020 р. присвоїла звання “Почесний громадянин міста Сокаля” Кретів Олені Методіївні. Про це пише “Сокаль і Сокальщина”.

У 1966 році після закінчення інситуту фізичної культури Кретів О.М. направили на роботу в ДЮСШ, яку відкрили у Сокалі. У ній вона плідно працює по сьогоднішній день на посаді тренера-викладача відділення з легкої атлетики.  За 54 роки на посаді Олена Методіївна підготувала: Чемпіонку України серед юніорів та дорослих, бронзового призера 1-х юнацьких літніх Олімпійських ігор, майстра спорту Оксану Райту; збірні України та області; вихованців відділення в різних вікових групах, які успішно виступають на різноманітних обласних та всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики.
Кретів О.М. є тренером першої категорії, якому присвоєне звання “Відмінник освіти УРСР” (1986), “Відмінник освіти України”(1996), нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти, Міністерства молоді та спорту, Державного комітету фізичної культури та спорту, обласного управління освіти, управління молоді та спорту.
В складі збірної міста тренер бере участь в легкоатлетичних змаганнях за програмою спортивних ігор Львівщини серед ветеранів.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.