SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Тебе має бути ВИДНО! – Прохання до пішоходів та велосипедистів

Пішоходи та велосипедисти є повноцінними учасниками дорожнього руху і, на жаль, ДТП з ними стаються дуже часто, особливо у нічний час.

Аби зменшити кількість таких випадків, поліція Львіської області рекомендує використовувати світловідбиваючі елементи на одязі, так звані флікери — значки, наклейки, брелоки, які відбивають світло в темряві.Вони допомагають водіям побачити пішохода або велосипедиста у нічний час. Навіть у дощ та туман ці наклейки не втрачають своїх властивостей.

Нагадуємо пішоходам, що в умовах недостатньої видимості, рухаючись проїзною частиною чи узбіччям, ви повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.

“Ми переконані, що це значно зменшить кількість дорожньо-транспортних пригод та травматизм серед пішоходів.Особливо гостро це питання стосується дітей. Шановні батьки, подбайте про те, щоб у вашої дитини на одязі був присутній світловідбиваючий елемент” – йдеться у повідомленні поліцейських.

Велосипедистам, також рекомендуємо використовувати шолом та флікери й нагадуємо, що згідно з правилами дорожнього руху, ваш велосипед, має бути укомплектований світловідбивачами (катафотами): спереду — білого, по боках — жовтогарячого, позаду — червоного кольору. Для руху в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості на велосипеді повинен бути встановлений та увімкнений ліхтар.

Будьте свідомими учасниками дорожнього руху — в темну пору доби “засвітіться”, це допоможе зберегти ваше життя та здоров’я!

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.