SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Стартував всеукраїнський вишкіл «Джура – Прикордонник-2021»

13 вересня на базі Кінологічного навчального центу у Великих Мостах відбулось офіційне відкриття всеукраїнського вишколу “Джура-Прикордонник 2021”. Про це повідомили у Червоноградській РДА.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Дяченко та заступник голови Червоноградської райдержадміністрації Володимир Катерина.

Відкрили захід заступник начальника відділу національно-патріотичного виховання адміністрації Державної прикордонної служби України, полковник Юрій Шеблюк, заступник західного регіонального управління з персоналу Державної прикордонної служби України, полковник Дмитро Ліщинський, начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, керівництво Кінологічного навчального центру, а також інші поважні гості.

Вишкіл триватиме до 17 вересня. Впродовж тижня з джурами-прикордонниками будуть проведені навчальні стрільби, практичні заняття з тактичної медицини, спортивного орієнтування та слідознавства, несення служби з охорони кордону, відвідування відділу прикордонної служби «Рава-Руська» та музею навчального центру.

У вишколі бере участь 320 учасників з 29 прикордонних районів та лінії розмежування 17 областей України.

Цього року він не такий масштабний, яким був до 2020-го року коли збирав по півтисячі учасників з двох десятків областей, проте це не завадило патріотичному настрою учасникам вишколу.

На завершення для усіх учасників кінологи влаштували показовий виступ зі службовими собаками, які продемонстрували свої навики у пошуку зброї, наркотиків та затриманні порушників.

З нагоди урочистостей до навчального центру завітав Академічний ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України та подарував усім присутнім гарний настрій та незабутні емоції

Нагадаємо, «Джура-Прикордонник» має на меті виховання справжніх патріотів України, фізичне, моральне загартування та підготовку дітей до захисту Батьківщини, а також популяризувати прикордонну службу.

Проведення вишколу сприяє активному залученню молоді до національно-патріотичного виховання, формуванню високих моральних цінностей на прикладі кращих бойових традицій охоронців кордону України.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.