SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Соснівські медики припинили голодування

За інформацією від працівників Львівської обласної лікарні відновного лікування № 3 у Соснівці, активу Вільної профспілки медичних працівників України закладу, після перемовин з адміністрацією лікарні 4 лютого, з чиновниками від медицини з Львівської ОДА – медзаклад має відновити роботу.

“З 5 лютого працівники виходять на роботу до лікарні, яка майже не функціонувала з квітня 2020 року. З понеділка медперсонал готовий здійснювати приймання громадян. Проте, продовжуємо тримати ситуацію на контролі. Не вирішеним залишається питання фінансування. Медичний заклад, який надає послуги з лікування та реабілітації шахтарям, учасникам АТО залишається недофінансованим та має на роботу у 2021 році лише 3,6 млн грн при мінімальній потребі у 7,9 млн грн,” – написав на своїй сторінці у facebook Михайло Волинець.

“Документ, якого так довго чекали працівники КНП ЛОР “Львівська обласна лікарня відновного лікування №3″. Вітаю вас із маленьким початком!” – депутат Львівської обласної ради Анна Ярмола, яка зустрічалась з медиками особисто.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.